hluboce jsi mne ranila
a roztloukla na prach
vetřela si mi do prdele satana
a zamáčkla do kompostu jako slupku od banánu
vyvrhla jsi mně jako prase bejby tím
že jsi mne opustila
Ale našla sis alibi – všechny mé nedostatky
bijící všechny ta léta na poplach
zatímco jsi tloustla a nudila se a
milovala svou představu o mně.
Tak či tak alespoň vím
že mám stále srdce a skrz žiletky výčitek
stoupám stále vejš a vejš
než ty jsis kdy dokázala představit
Ty čubko nevěrná.
